WYMOGI PROJEKTOWE

Jeśli posiadacie Państwo gotowy projekt, prosimy o przesłanie go w wersji edytowalnej wraz z dołączonymi w mailu plikami czcionek lub z czcionkami zamienionymi na krzywe (kształty).
Oprócz tego materiały przez Państwa dostarczone muszą posiadać rozdzielczość 300dpi (dla poligrafii) lub min. 150dpi (dla druku wielkoformatowego – banery, billboardy). Wszystkie pliki powinny być zapisane w trybie kolorów CMYK.
Mogą to być zarówno pliki otwarte (.psd, .cdr., .ai), jak również typowe pliki graficzne (jpg, tiff, pdf)
Natomiast jeśli my przygotowujemy Państwu projekty, wtedy prosimy o podesłanie pełnych technicznych wytycznych (format, ilość) oraz teksów i sugestii dotyczących grafiki. Każdy projekt wysyłamy Państwu do akceptacji i takową akceptację mailową bądź osobistą pisemną traktujemy jako wiążącą, dlatego też prosimy o uważne zapoznawanie się z przesyłanymi Państwu do akceptacji plikami.

WYMOGI MONTAŻOWE

Reklamy na pojazdach
Przed montażem reklam, uprzejmie prosimy o usunięce wszelkich zbędnych elementów z pojazdów, w szczególności z miejsc w których ma znaleźć się nowa reklama. Oprócz tego prosimy o umycie pojazdu w dzień montażu pojazdu. Samochodu szykowanego do oklejania NIE NALEŻY WOSKOWAĆ!
Należy pamiętać, że efekt końcowy może nieznacznie odbiegać od komputerowej wizualizacji ze względu na rozciągliwość folii, warunki atmosferyczne podczas montażu jak również od stopnia skomplikowania wyklejanej karoserii.
Wszelkie późniejsze uszkodzenia reklamy z przyczyn od nas niezależnych, nie będą podlegały reklamacji.