Reklama LED Bydgoszcz


W swojej szerokiej ofercie posiadamy kasetony reklamowe, które budują wizerunek firmy i produktów. Kasetony wykonujemy na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości. Każdy kaseton reklamowy wychodzący z naszej pracowni jest unikalny. Tworzymy kasetony reklamowe z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości nabywanych od renomowanych producentów.
Jeśli nie posiadasz projektu powierz naszym specjalistom wykonanie zarówno grafiki jak i kasetonu. Nie tylko zaprojektujemy kasetony reklamowe, ale również zapewnimy ich profesjonalny montaż na terenie całego kraju.

Jest to forma reklamy charakteryzująca się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i trwałością. Dodatkowym atutem jest zastosowanie wysokiej jakości oświetlenia LED. Ze względu na sposób montażu może spełnić rolę reklamy naściennej, podwieszanej, semaforowej lub być konstrukcją wolnostojącą.

Kaseton z profilu aluminiowego

Kasetony świetlne wykonane na bazie ram aluminiowych, lica z pleksi (opal) oraz pleców z pcv lub dibondu. W standardzie w każdym kasetonie montujemy poprzeczki wzmacniające i umożliwiające montaż do podłoża ściany.
W standardzie jest rama niemalowana. Istnieje możliwość malowania w kolorze według wzornika RAL.
Grafika do kasetonu wykonana jest z folii ploterowej lub jako wydruk na folii Backlit.

Kaseton z dibondu

Wykonany z dibondu kaseton to przede wszystkim estetyczna reklama zewnętrzna. Tego rodzaju szyld jest połączeniem elegancji i jakości. Dibond to płyta kompozytowa, której rdzeniem jest tworzywo sztuczne, a jego zewnętrzne elementy wykonane są z aluminium.

Płytę dibondu z wyfrezowanymi kształtami, literami podklejamy plexi. Pozwala nam to na efektowne podświetlenie. Do podświetlenia kasetonu wykorzystujemy wysokiej jakości, wodoodporny markowy system LED, który precyzyjnie rozmieszcza źródło światła.
Dodatkową opcją jest wyposażenie kasetonu w czujnik zmierzchowy.

Kaseton z plexi, kasetony tłoczone

Kaseton z podświetleniem wewnętrznym wykonane w technologii tłoczenia próżniowego. Dzięki połączeniu aluminium i plexi uzyskano efekt trwałego, a jednocześnie estetycznego nośnika reklam zewnętrznych oraz wewnętrznych. Kasetony tłoczone dostępne są w standardowych wymiarach oraz na specjalne życzenie klienta. Występują one w wersjach jednostronnych, dwustronnych, pionowych, poziomych, podwieszanych na łańcuszkach.

Kaseton dwustronny

Kasetony dwustronne wykonujemy na konstrukcji aluminiowej. Kasetony wykonywane są za pomocą profilu aluminiowego i lica z plexi lub cały kaseton z kompozytu aluminiowego typu dibond. Rodzaj kasetonu zależny jest od rodzaju grafiki jaką chcemy nanieść. 

Wykonany z dibondu kaseton to przede wszystkim estetyczna reklama, jego wadą jest ograniczenie co do grafiki. W tego typu kasetonach możemy wyfrezować tylko napisy lub prosty kształt logo.