Kilka słów o nas

Jesteśmy trójką bardzo energicznych, pracowitych i kreatywnych ludzi. Doskonała atmosfera między nami sprawia, że nasza codzienna praca jest czymś więcej niż tylko pracą. To pasja, dzięki której jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania w zakresie szerokopojętej reklamy. Duże i unikalne doświadczenie każdego z nas gwarantuje Państwu bardzo szeroki wachlarz usług, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć spójny wizerunek Państwa firmy. Bogata oferta produktów sprawia, że możemy wykonać dosłownie każdy pomysł reklamowy, zarówno dla firm jak i Klientów indywidualnych. Każda realizacja ma dla nas jednakowo dużą wartość, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie, projektując grafikę pod indywidualne potrzeby.

Jakich materiałów używamy

W naszej codziennej pracy używamy najlepszych jakościowo materiałów. Chcąc spełnić Państwa oczekiwania oraz własne standardy jakości, gwarantujemy najlepsze produkty wykonane na materiałach wiodących światowych producentów zarówno oklein jak i pieczątek. Naszą pracę cechuje duża dokładność i profesjonalizm.

Posiadamy bardzo szeroki park maszynowy, który pozwala nam na tworzenie reklam na dowolnych materiałach. Możemy zarówno drukować, grawerować, jak również ciąć i znakować. Oprócz tego posiadamy pracownię montażową, więc każdą realizację dokonujemy we własnym zakresie, co niewątpliwie wpływa na czas wykonania Państwa zamówień. Profesjonalne maszyny drukarskie zapewniają wyjątkową jakość wydruków oraz dużą odporność na warunki atmosferyczne, co sprawia że nasze produkty charakteryzują się dużą żywotnością.

Park maszyn

Laser co2

W naszym parku maszynowym posiadamy maszynę grawerską Universal 3.60, dzięki której możemy znakować:
pieczątki
tabliczki znamionowe
gadżety reklamowe; (kubki termiczne, długopisy, ołówki …)
kalendarze książkowe
oraz wiele innych produktów
Uwaga: grawer wykonujemy wyłącznie na własnych materiałach.

HP LATEX 330

Drugą z naszych sztandarowych maszyn jest ploter drukujący HP LATEX 330, którego wysoka jakość druku oraz zastosowanie tuszy ekologicznych sprawia, że nasze produkty takie jak fototapety, banery, plakaty mają nieograniczone zastosowanie.
Drukujemy na: foliach monomerycznych, polimerowych, wylewanych, banerach, tapetach wysokiej jakości.

Dzięki urządzeniu HP Latex 330 i technologii lateksowej możesz uzyskać lepsze rezultaty niż w przypadku drukarek ekosolwentowych. Urządzenie HP Latex 330 wyposażone jest w szereg innowacyjnych rozwiązań, które wykraczają poza ograniczenia dotyczące wydruków przy użyciu atramentów ekosolwentowych.

Ploter tnący - SUMMA D120 (OPOS)

Dzięki ploterowi tnącemu, jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa reklamy o nietypowych kształtach.
Wyżej wymienione urządzenie wykorzystujemy również do wycinania naklejek drukowanych według dowolnego kształtu.

Summa D120 posiada wbudowaną funkcję „OPOS” umożliwiającą cięcie folii po wyznaczonym konturze.

Laminator automatyczny na gorąco i zimno

Zastosowanie laminatów na naszych wydrukach wpływa w istotny sposób na zwiększenie trwałości i atrakcyjności realizowanych projektów.

W naszej ofercie znajdą Państwo folie błysk oraz mat. Tego typu zabezpieczenie sprawia, że Państwa reklamy zyskują dodatkową żywotność oraz zabezpieczą reklamę przed warunkami atmosferycznymi.

Prasy termotransferowe

Komplet pras umożliwia nam pełną swobodę znakowania odzieży.
Znakujemy:
Koszulki T-shirt / Polo
Parasole reklamowe
Torby reklamowe
Odzież BHP
Kamizelki odblaskowe
Odzież robocza
Odzież sportowa
Kominy, chusty, apaszki
Oraz wiele innych artykułów.

Personalizacja odbywa się bezpośrednio w naszej firmie, co znacząco wpływa na termin realizacji Państwa zlecenia. W naszej firmie znajdą Państwo znakowanie odzieży wykorzystując technologię: termotransferu (folia flex, folia flock, sublimacja), DTF, haft komputerowy, sitodruk

Drukarka sublimacyjna żelowa

Dzięki drukarce tego typu, możemy we własnym zakresie przygotowywać dla Państwa gotowe materiały transferowe do wykonywania nadruków na odzież czy kubki. Maksymalny rozmiar nadruku to format A4 (210mm x 297mm)

Prasy do kubków

Posiadamy prasy do wykonywania nadruków reklamowych i okolicznościowych na tradycyjnych kubkach porcelanowych. Maksymalne pole nadruku to: 90mm x 200mm po obwodzie kubka.

Jednak również w ofercie posiadamy kubki w nietypowych kształtach i kolorach. Znakowanie odbywa się za pomocą: graweru laserowego, kalkomanii, transferu lub tampodruku. Wszystko zależy od rodzaju logo oraz kształtu kubka.

Miejsca reklamowe na wynajem

Oprócz samej produkcji reklam, możemy Państwu zaoferować również miejsca reklamowe w bardzo dobrych lokalizacjach na terenie miasta jak i poza nim.