Litery przestrzenne Bydgoszcz

W naszej ofercie również znajdują się litery przestrzenne. Możemy Państwu zaoferować litery w technologii : Litery 3D Alurapid, Litery 3D z plexi, Litery 3D ze styroduru, Litery 3D ze styroduru z licem z plexi , Litery 3D ze styroduru z licem z pcw, Litery 3D ze styroduru z licem z dibondu, Litery z plexi, Litery z pcw, Litery z dibondu

Litery wykonujemy na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości. Każdy produkt wychodzący z naszej pracowni jest unikalny. Tworzymy reklamy stosując materiały najwyższej jakości od renomowanych producentów.

Litery 3D Alurapid

W ofercie posiadamy ekskluzywne litery 3D, boki liter wykonane z taśmy aluminiowej (dostępne są różne szerokości oraz kolory)
lico można wykonać z plexi opal, plexi kolorowej barwionej lub plexi black&white (w dzień czarna a w nocy biała)
plecy litery wykonane z PCV 10mm,
lico litery oświetlamy za pomocą modułów LED

Litery 3D z plexi

Znajdą Państwo również w naszej ofercie litery 3D zbudowane z plexi.
Boki liter jak również lico wykonujemy z plexi mlecznej lub plexi kolorowej barwionej. Plecy litery wykonane z PCV 10mm, na których znajdują się moduły LED. Litery 3D z plexi mają zarówno fronty jak i boki wykonane z plexi, dzięki czemu litery świecą całą powierzchnią.

Litery 3D ze styroduru

Litery i znaki ze styroduru to reklama z przeznaczeniem zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Litery i znaki są wycinane ze styroduru, również mogą zostać pomalowane na dowolny kolor wg palety RAL.

Dodatkową opcją jest możliowść na lico nakleić dibond / pcw / plexi. Dzięki takiemu ulepszeniu zyskamy bardziej estetyczną i trwalszą reklamę.

Litery z plexi / pcw / dibondu